Convert from Euros to Albanian lek with our currency calculator. Current exchange rate for the Euro (EUR) against the Albanian lek (ALL).

8983

Kursi i Këmbimit. Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj.

Konvertimi në euro - Banka Qendrore e Republikës së Kosovës Euro(EUR) A Albania Lek(ALL) Tasso di cambio Oggi - Forex e cambio Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al EUR 5738: 123.12 +0.02: USD 5734: 102.13-0.14 Në 2018-ën vlera e konvertimeve mes euros dhe lekut në tregun e këmbimit valutor në Shqipëri kaloi volumin 2 miliardë euro në tremujor, duke vendosur rekorde historike sa i takon vlerës së lartë të këmbyer në treg. Kontakt Info Pronari: Vllaznim Emini Adresa: Rr. Deshmoret e kombit Ferizaj Kontakt: +383 [0] 44 130 300 +383 [0] 290 310 610 E-Mail: Valuta - Kembimi valutor euro - leke Euro Leke= 1.4 Si ka mundesi qe eshte rritur kaq shume edhe pse euro ka humbur vlere keto dite ne krahasim me dollarin? Preferoni te keni leke apo euro? Kembimi Valutor Përditesimi i fundit : 12:24:26 04.02.2010 Lekë për njësi të monedhës së huaj Dollari Amerikan USD 100.18 +0.68 EURO EUR 138.87 -0.52 Euro është nënçmuar dukshëm edhe gjatë ditës së sotme, sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë. Një euro u këmbye sot me 131.19 lekë, duke rënë me 0.26 lekë në krahasim me vitin e mëparshëm. Ky është një tjetër rekord i 10 viteve të fundit, që nga gushti i vitit 2009. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show

  1. Bostad vinstskatt
  2. Blodgrupp barn arv
  3. Vad ska jag laga idag
  4. Apotek skf göteborg
  5. Medi check direct
  6. Jobb rederi
  7. Animal experiments should be banned
  8. Vetenskaplighet uppsats

Nilai tukar untuk Euro terakhir diperbaharui pada 25 Maret 2021 dari Dana Moneter Internasional. Itu ALL Faktor konversi memiliki 5 signifikan digit. Itu EUR Faktor konversi memiliki 6 signifikan digit. Albanien använder valutan Lek (ALL). Växla valuta till bäst växelkurs, jämför alla banker som erbjuder valuta vid överföring/betalning och kontant/sedel.

Del Albansk lek (ALL) til Euro (EUR) valutakurser Hvor mange Albansk lek er en Euro? En ALL er 0.0081 EUR og en EUR er 123.9505 ALL. Disse oplysninger blev senest opdateret på 25. februar 2021 kl. 00.05 CET.

Nilai tukar untuk Euro terakhir diperbaharui pada 25 Maret 2021 dari Dana Moneter Internasional. Itu ALL Faktor konversi memiliki 5 signifikan digit. Itu EUR Faktor konversi memiliki 6 signifikan digit.

Kursi zyrtar i këmbimit. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor.

konvertimi valutor. pin. Konvertimi në euro - Banka Qendrore e Republikës së Kosovës Euro(EUR) A Albania Lek(ALL) Tasso di cambio Oggi - Forex e cambio Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al EUR 5738: 123.12 +0.02: USD 5734: 102.13-0.14 Në 2018-ën vlera e konvertimeve mes euros dhe lekut në tregun e këmbimit valutor në Shqipëri kaloi volumin 2 miliardë euro në tremujor, duke vendosur rekorde historike sa i takon vlerës së lartë të këmbyer në treg. Kontakt Info Pronari: Vllaznim Emini Adresa: Rr. Deshmoret e kombit Ferizaj Kontakt: +383 [0] 44 130 300 +383 [0] 290 310 610 E-Mail: Valuta - Kembimi valutor euro - leke Euro Leke= 1.4 Si ka mundesi qe eshte rritur kaq shume edhe pse euro ka humbur vlere keto dite ne krahasim me dollarin?

Convert from Euros to Albanian lek with our currency calculator. Current exchange rate for the Euro (EUR) against the Albanian lek (ALL). This Albanian Lek and Euro convertor is up to date with exchange rates from April 25, 2021. Enter the amount to be converted in the box to the left of Albanian Lek. Use "Swap currencies" to make Euro the default currency.
Vad ar industrialisering

Konvertimi valutor euro lek

u 00:05 CET. ll 【€1 = L122.949】 euro to Albanian lek rate today. Free online currency conversion based on exchange rates. Currency converter The converter shows the conversion of 1 euro to Albanian lek as of Friday, 9 April 2021. Lek Shqiptar (ALL) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator.

Fare clic su Euro o Leke Albanese per la conversione tra quella valuta e tutte le altre valute. Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar.
Bangladesh map

gothenburg biopalatset
hässleholms kommun organisationsnummer
hur stort är sundsvall
a mahan
biotage aktiekurs

Kursi zyrtar i këmbimit. Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor.

From Albanian lek (ALL) to Euros (EUR) 5 Albanian lek. 0.04 Euros. 10 Albanian lek.


Mastektomi ftm
anmala cykelstold polisen

EUR: Euro: 0.89: AED: UAE Dirham: 4.07: ARS: Argentina Peso: N/A: AUD: Australia Dollar: 1.4: BRL: Brazil Real: 3.85: CAD: Canada Dollar: 1.33: CHF: Swiss Franc: 1: CLP: Chile Peso: N/A: CNY: China Yuan: 6.71: CZK: Czech Koruna: 22.72: DKK: Denmark Krona: 6.6: EGP: Egypt Pound: 17.29: FJD: Fiji Dollar: 2.14: GBP: UK Pound: 0.77: HKD: Hong Kong Dollar: 7.84: HUF: Hungaria Forint: 285.09: IDR: Indonesia Rupiah: …

The maximum was reached on Sunday, 10 May 2020. 1 euro = 138.0730 Albanian lek. the minimum on Sunday, 19 July 2020.